8 důvodů, proč si pořídit Windows 8

w8

8 důvodů, proč si pořídit Windows 8

 

  • Výrazné zvýšení rychlosti práce s vaším počítačem a snížení energetické náročnosti: optimalizace jádra systému, UEFI bootování, optimalizace využití operační paměti, vše zaměřeno na uživatele a jeho pohodlnou práci.

  • Kompatibilita a efektivnější provoz všech vašich aplikací: zpětná kompatibilita aplikací se systémem Windows 7, nové Windows 8 aplikace optimalizované pro dotykové ovládání, myš a klávesnici s notifikacemi a novými možnostmi spolupráce, Side loading Windows 8 aplikací.

  • Větší zabezpečení zařízení a firemních dat: UEFI ochrana bootovací sekvence, Windows Defender, Firewall, NAP architektura, BitLocker a BitLocker To Go.

  • Vylepšené technologie pro Enterprise zákazníky: BranchCache, AppLocker, DirectAccess a Internet Explorer 10.

  • Vstupní brána pro flexibilní pracovní styl vašich zaměstnanců: stejné pracovní prostředí a postupy na více koncových zařízeních, silná vazba na veřejné i podnikové cloudové služby, vysoká mobilita a přenositelnost, snadné začlenění vlastního zařízení zaměstnanců do firemní infrastruktury.

  • Snazší a bezpečná práce odkudkoli, kdykoli: Windows To Go – počítač na USB klíči, DirectAccess – přímý, bezpečný a rychlý přístup do vaší korporátní domény a sítě, moderní desktopová virtualizace, podpora RemoteFX.

  • Nyní do konce září 2012 zvýhodněná nabídka Windows Upgrade a Software Assurance: Windows 8 a benefity Software Assurance o 20 % levnější. Konkrétní nabídka přímo u Nás.

  • Windows 8 Enterprise pro zákazníky s platnou smlouvou Windows SA dostupný již od 16. srpna 2012 na stránkách VLSC.

 

Windows 8 je dostupný v edicích, které splňují požadavky vaší firmy:

 

Windows 8 – základní edice určená pro domácnosti. Tato edice bude dostupná jako OEM licence nebo jako upgrade licence v krabicové verzi (FPP). Obsahuje podporu více jazyků a lepší podporu více monitorů.

Windows 8 Pro – edice určená pro firmy a organizace nebo uživatele, kteří požadují pokročilé funkce. Obsahuje navíc podporu pro management zařízení, virtualizaci, šifrování dat a připojení do podnikové domény. Nabízí vylepšené technologie BitLocker a BitLocker To Go pro šifrování disků, vč. externích, a podporu nastavení skupinových politik. Tato edice již nabízí podporu scénářů virtualizace desktopu (společně s VDA licencí nebo SA). Edice bude dostupná jako OEM, FPP a multilicence.

Windows 8 Enterprise – edice pro větší firmy a organizace, která je dostupná pouze při pokrytí licence smlouvou SA. Nabízí  vše jako Windows 8 Pro a navíc Enterprise technologie Windows To Go – váš počítač na USB klíči, AppLocker – management pravidel pro aplikace na zařízeních, BranchCache – optimalizace stahování většího obsahu dat na vzdálená pracoviště a DirectAccess, technologie díky které se mohou uživatelé připojit bezpečně do firemní sítě odkudkoli, se stejnou funkcionalitou jako kdyby seděli přímo v práci. Edice je dostupná pouze v multilicenci jako Software Assurance benefit. 

Windows RT – speciální edice pro dotykové tablety s ARM procesory, která bude vždy dodávána jako předinstalovaná na konkrétním zařízení. Nelze samostatně zakoupit.