Nabídka upgradu na W8

 

Kupte si potřebný počítač už dnes a upgradujte později.

Podmínky upgradu: 

  1. Kupte si počítač s Windows 7 v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013. Nabídka platí pro nové počítače s předinstalovaným systémem Windows 7 Home Premium, Professional nebo Ultimate zakoupené v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013.

  2. Zaregistrujte se pro tuto nabídku na webu windowsupgradeoffer.com do 28. února 2013.                   

  3. Až bude systém Windows 8 Pro k dispozici, MS vám zašle e-mail s vaším propagačním kódem a pokyny pro zakoupení.                   

  4. Stáhněte si a nainstalujte Windows 8 Pro do kompatibilního počítače s nainstalovaným systémem Windows s použitím Pomocníka při upgradu systému Windows.                   

(Nabídka navíc zahrnuje 90 dnů technické podpory společnosti Microsoft zdarma. Mohou být účtovány poplatky za telefon nebo jiný způsob připojení.)


Už jste si koupili počítač s Windows 7?

Výborně, nabídku Microsoftu můžete využít i Vy. Pokud jste si koupili počítač s předinstalovaným systémem Windows 7 Home Premium, Professional nebo Ultimate v období od 2. června 2012, stačí přejít na web windowsupgradeoffer.com a zaregistrovat se. Až bude systém Windows 8 Pro k dispozici, MS vám zašle e-mail s vaším propagačním kódem a pokyny pro zakoupení. Pak si budete moci stáhnout a nainstalovat Windows 8 Pro do kompatibilního počítače s použitím Pomocníka při upgradu systému Windows.     

Nevíte si rady jaký počítač si pořídit? Či jak upgradovat na W8? Nebojte se Nás kontaktovat, s nákupem nového počítače Vám velice rádi pomůžeme.