NVIDIA GeForce GTX 650 Ti

Nová grafická karta GeForce GTX 650 Ti

V úterý 9.10.2012 v 15.00 hod., společnost NVIDIA ve spolupráci s výrobními partnery uvedla na trh posledního člena nové „rodiny“ GeForce GTX 600, tentokrát se jedná o grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 650 Ti. S příslibem “titanové” edice v samotném názvu přináší GTX 650 Ti našlápnutý výkon za mimořádnou cenu startující na 3 440 CZK vč. DPH, budete si moci vychutnat hry jako: Call of Duty: Black Ops II, Assassin’s Creed III, MechWarrior Online, Hawken a další. Vybraní autorizovaní výrobci grafických karet budou k vybraným modelům GeForce GTX 650 Ti nabízet plnou verzi hry Assassin’s Creed III od společnosti Ubisoft, o které můžeme bez obav tvrdit, že je jedním z nejočekávanějších akčních titulů letošního roku na PC.

 Stejně jako její předchůdci představuje GeForce GTX 650 Ti fenomenální příležitost pro upgrade pro hráče, kteří stále využívají technologie starší generace. Ve srovnání například s GeForce 9600 GT, představuje nová GTX 650 Ti více než pětinásobek výkonu, a to i v DX11 a se zapnutými oku lahodícími efekty. Dramatický rozdíl v zobrazování a plná podpora 1080p hraní totálně mění to, jak hry vypadají a celkový pocit z jejich hraní, ono ponoření se do nich, které je možné pouze s grafickými kartami GeForce GTX.

 

Níže najdete stručné specifikace NVIDIA GeForce GTX 650 Ti:

 

                        

Grafické karty GTX 650 Ti jsou již dnes skladem 2GB verze a hned začátkem příštího týdne můžete počítat i s verzemi 1GB. V případě zájmu o tuto novinku nebojte se nás kontaktovat Twinscomp, s.r.o. Více informací ohledně GeForce GTX 650 Ti můžete získat na www.GeForce.com.