Konec podpory Windows XP

end

Jak již určitě Víte tak 8. dubna 2014 přestal Microsoft podporovat víc než deset let starý systém
Windows XP. Díky tomu již nebudete dostávat aktualizace, a to ani aktualizace
zabezpečení. Ke stejnému datu také skončila podpora pro Microsoft Office 2003.

Jaké budou možné dopady na podnikání:

Tato skutečnost může/nemusí mít dopady i na Vaše podnikání. Pokud používáte některý z těchto produktů, měli byste co nejdříve uvažovat o pořízení aktuálně nabízených verzí Windows a Office.

A jaké že bezpečnostní rizika to jsou:

Problémy s kompatibilitou
Bez technické podpory
Výpadky, stabilita, celková funkčnost

Bez důležitých aktualizací zabezpečení mohou Váš počítač ohrožovat viry, spyware a další škodlivý software. Ani antivirový software Vás nedokáže úplně ochránit, když nebude podporovaný samotný operační systém Windows XP.

 

Nabízíme Vám možnosti, které  Vám poskytuje Windows 8 a nový Office:

Nyní máte jedinečnou příležitost přesvědčit se, co 10 let inovací v novém Windows a Office (Office 365 nebo Office 2013) může přinést Vaší firmě. Větší stabilitu, rychlost, silné zabezpečení, zvýšení mobility a produktivity – pro modernizaci mluví řada dobrých důvodů. Přesvědčte se, pořiďte si nový Windows a Office, a dopřejte si méně prostojů a nepřerušenou podporu. Mějte své dokumenty a e-maily v bezpečí vysoká produktivita vždy a všude využijte svůj pracovní den naplno. Nejlepší možnosti práce. Nový Windows a Office nabízejí pokročilé funkce a bezpečení, mimojiné: integrovaný firewall, antivir, či ochranu před škodlivým softwarem. Šifrování dat pomocí nástrojů BitLocker a BitLocker To Go navíc pomáhá chránit data na pevných discích a jednotkách USB. Dokonce můžete nastavit přístupová práva pro jednotlivé e-maily a přílohy.

 

Jak Upgradovat z Window XP na Windows 7:

V případě, že budete i nadále používat staré PC (tedy licence OEM) - využijte tzv licenci GGK - Win 7 Professional 32-bit/64-bit Czech SP1 Legalization DVD (cca 3500,- bez DPH)


Pokud budete kupovat celé nové PC nebo budete upgradovat stávající PC OEM  - Windows 7 Home Premium 64-bit Czech SP1 1pk OEM DVD, Windows 7 Professional 64-bit Czech SP1 1pk OEM DVD, Windows 7 Home Premium 32-bit Czech SP1 1pk OEM DVD, Windows 7 Professional 32-bit Czech SP1 1pk OEM DVD.


Jak Upgradovat z Window XP na Windows 8.1:

V případě, že budete i nadále používat staré PC FPP - Microsof Windows 8.1 Pro, Microsof Windows 8.1 Pro 32-bit/64-bit Czech DVD, Microsof  Windows 8.1, Microsof  Windows 8.1 32-bit/64-bit Czech DVD. V případě, že budete i nadále používat staré PC ESD - Win Pro 8.1 32/64  All Lng Activate-Here, Microsoft Windows Pro 8.1 32/64  All Lng Activate-Here, Win 8.1 32/64  All Lng Activate-Here, Microsoft Windows 8.1 32/64  All Lng Activate-Here.

Pokud budete kupovat celé nové PC nebo budete upgradovat stávající PC OEM - Microsoft Windows 8.1 Pro, Microsoft Windows 8.1 Pro 32-bit CZ 1pk OEM DVD, Microsoft Windows 8.1 Pro, Microsoft Windows 8.1 Pro 64-bit CZ 1pk OEM DVD, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 8.1 32-bit CZ 1pk OEM DVD, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 8.1 64-bit CZ 1pk OEM DVD            

Pokud si i nádále nevíte rady tak neváhejte nás z konktaktovat! Rádi Vám poradíme, pomůžeme.