OUTSOURCING – Správa IT

Je nový trend v oblasti podpory Vaší počítačové sítě, který Vám pomůže snížit náklady na správu a zvýšit její efektivitu a stabilitu. Jedná se o komplexní externí správu počítačové sítě od A do Z s péčí o Vaší výpočetní techniku. Jsme připraveni převzít správu sítě klienta kompletně a nebo po dohodě ve spolupráci s Vašimi IT odborníky. Jsme schopni Vám zaručit bezproblémový chod Vaší počítačové sítě s bezstarostnou správou naší společností.

Kdy je vhodný outsourcing?

Bez informačních technologií se již žádná firma neobejde. Pokud začnete nasazovat složitější technologie, střetnete se zejména s rostoucími náklady potřebnými pro údržbu hardwaru a administraci programového vybavení. Správa systémů kritických pro Vaší firmu (databáze, účetnictví, podnikové informační systémy) vyžaduje zkušenost a profesionalitu. Je možné zajistit zaměstnance, prostory, externí dodavatele HW a SW atd. Pro menší až střední podniky mohou být náklady s tím spojené neúměrné výsledku; pouze velké firmy si mohou dovolit vlastní specializovaná IT pracoviště. Ekonomicky výhodné řešení pak může být outsourcing.

Výhody outsourcingu

Vaše náklady na správu budou vždy přesně odpovídat rozsahu Vaší sítě. Náklady na školení specialistů se u nás rozloží na více firem používajících stejnou technologii. Na rozdíl od Vašeho IT zaměstnance my budeme mít s novou nasazovanou technologií zkušenosti, implementaci zvládneme rychleji, spolehlivěji, tedy levněji. Vždy bude dostupný specialista připravený řešit vaše problémy.

outsourcing