VMWARE vSphere

 

Zjednodušte infrastrukturu IT vytvořením dynamičtějšího a flexibilnějšího datového centra za použití osvědčených řešení virtualizace serverů a datových center založených na produktu VMware vSphere, který představuje špičkovou virtualizační platformu. Zajistěte trvalé inovace IT a současně dodržujte dohody o úrovni poskytovaných služeb a zvyšte dobu uvedení produktů na trh, která je potřebná pro zajištění a aktualizace aplikací. Virtualizace dodaná společností VMware vám pomáhá snižovat kapitálové výdaje prostřednictvím konsolidace serverů a optimalizovat provozní výdaje pomocí automatizace. Zkrácením plánovaných i neplánovaných odstávek také minimalizuje ztrátu zisku.

VMware je vedoucím výrobcem řešení a produktů pro virtualizaci. Možné využítí pro společnosti různých velikostí. VMware VSphere představuje vyspělou, všestrannou specializovanou virtualizační platformu s mnoha výhody:

  • konsolidace serverů, dynamický provoz aplikační infrastruktury

  • efektivní správa IT

  • optimalizace software, snížení nákladovosti IT

  • zvýšení využití hardware fyzických strojů

 

 

Využitím VMware vSphere snížíte své investiční a provozní náklady, zvýšíte kontrolu nad Vaší IT infrastrukturou při zachování pružnosti pro provoz libovolného operačního systému, aplikace a hardware.

Platforma VMware vSphere dostupná v několika edicích poskytuje uvedené přínosy malým a středním firmám i velkým firemním zákazníkům.

Získáte dostupnost, výkon a spolehlivost prostředníctvím cenově výhodných softwarových balíků VMware určených  pro menší prostředí IT infratsruktury.

Máme zkušenosti s technologií VMware vSphere, nebojte se Nás kontaktovat.