Outsourcing – správa IT

Outsourcing

Správa IT

Je nový trend v oblasti podpory Vaší počítačové sítě, který Vám pomůže snížit náklady na správu a zvýšit její efektivitu a stabilitu. Jedná se o komplexní externí správu počítačové sítě od A do Z s péčí o Vaší výpočetní techniku. Jsme připraveni převzít správu sítě klienta kompletně a nebo po dohodě ve spolupráci s Vašimi IT odborníky. Jsme schopni Vám zaručit bezproblémový chod Vaší počítačové sítě s bezstarostnou správou naší společností.

Kdy je vhodný outsourcing?

Bez informačních technologií se již žádná firma neobejde. Pokud začnete nasazovat složitější technologie, střetnete se zejména s rostoucími náklady potřebnými pro údržbu hardwaru a administraci programového vybavení. Správa systémů kritických pro Vaší firmu (databáze, účetnictví, podnikové informační systémy) vyžaduje zkušenost a profesionalitu. Je možné zajistit zaměstnance, prostory, externí dodavatele HW a SW atd. Pro menší až střední podniky mohou být náklady s tím spojené neúměrné výsledku; pouze velké firmy si mohou dovolit vlastní specializovaná IT pracoviště. Ekonomicky výhodné řešení pak může být outsourcing.

Výhody outsourcingu

Vaše náklady na správu budou vždy přesně odpovídat rozsahu Vaší sítě. Náklady na školení specialistů se u nás rozloží na více firem používajících stejnou technologii. Na rozdíl od Vašeho IT zaměstnance my budeme mít s novou nasazovanou technologií zkušenosti, implementaci zvládneme rychleji, spolehlivěji, tedy levněji. Vždy bude dostupný specialista připravený řešit vaše problémy.

Realizace sítí

Jsme schopni prozkoumat Vaší situaci a potřeby. V potaz vezmeme druh podnikaní, finanční možnosti i dosavadní vybavení. Na základě zjištěných poznatků, Vám navrhneme přijatelné řešení pro Vaší počítačovou síť. S Vámi zhodnotíme výsledek a v případě dohody provedeme realizaci v co nejkratším možném termínu k Vaší spokojenosti. V případě, že již máte počítačovou síť, ale nejste spokojeni s jejím výkonem a stavem, navrhneme Vám řešení jak dosáhnout vylepšení sítě. Nechcete-li již nadále vlastního správce sítě a nebo Vám již nestačí jeho služby. Nechte si od nás navrhnout stabilní počítačovou sít a její bezproblémový chod:

  • vyprojektujeme pro Vás síť od základu , strukturovaná kabeláž, LAN i WAN
  • aktivní prvky, switche, routery, Wi-fi a další počítačová síť
  • telefonní ústředny, zabezpečovací systémy, CCTV
  • dodávka serverů, počítačů (HP, IBM, DELL, CISCO, atd…)
  • navržení licencí na míru, dle licenční politiky Microsoftu

Realizace Wi-Fi sítí

firmy, školy, hotely a penziony, restaurace,...

S profesionálním řešením WIFI sítě pokryjete Vaše prostory zařízením silným a stabilním WI-FI signálem. Získáte moderní bezdrátovou síť, díky které budete držek krok s konkurencí.

Řešení WI-FI sítě budujeme na technologiích TP-LINK a UniFI.

Roaming

Systém sám automaticky řídí předávání klientů mezi jednotlivými přístupovými body tak, aby byl vždy připojen na ten s nejsilnějším dostupným signálem.

Bezpečná Wi-Fi

Snadno a bezpečně oddělíte Vaši firemní komunikaci od sítě pro hosty. Systém je vybavený moderními šifrovacími a autentizačními protokoly, které poskytnou pocit bezpečí Vám i Vašim klientům.

Centrální řídící controller

Celá síť je řízena centrálně z jednoho místa, veškerá nastavení se automaticky projeví na všech přístupových bodech.

unifi
tplink

Dodávka HW & SW

Součástí našeho komplexního řešení, která našim zákazníkům nabízíme, jsou I dodávky Hardware a Software. Jsme partnery mnoha významných společností z IT odvětví, jako jsou například HP, DELL, LENOVO, CISCO, TPLINK, UNIFY nebo Microsoft. V rámci dlouhodobých partnerství jsme schopni dodávat produkty na míru I ty které nejsou dostupné pomocí běžných distribučních kanálů. Dodáváme servery, disková pole, nebo též software v multilicenčních programech. Dodávky pracovních stanic či notebooků. Pro výběr vhodného zařízení či software nás kontaktujte pokud chcete předejít problémům způsobených nevhodným výběrem, rádi Vám s výběrem pomůžeme a jsme schopni zajistit dodání a konfiguraci zařízení dle Vašich požadavků.